Poznaj nas

Andrzej Frątczak

@ a.fratczak@spacemade.pl

Bartosz Frątczak

@ b.fratczak@spacemade.pl

Wiktor Gabryś

Project Manager
@ w.gabrys@spacemade.pl

Jacek Domański

Project Manager
j.domanski@spacemade.pl

Sylwia Gaj

Administracja
@ s.gaj@spacemade.pl

Wojciech Paluch

Majster

Sebastian Szmyd

Arkadiusz Pieniak

Majster

Dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy do świadomych klientów. Wśród tysięcy ekip i setek architektów wnętrz trudno jest wybrać właściwych. Na każdym etapie remontu coś może pójść nie tak, a wymagający właściciele mieszkań i domów nie mają czasu na błędy. Po latach pracy udało nam się znaleźć sprawdzonych ludzi, którym ufamy. Całą naszą wiedzę wykorzystaliśmy, by stworzyć gotowe propozycje łazienek, a wkrótce także innych pomieszczeń.

Nasza ekipa

Założycielami są bracia Andrzej i Bartek. Doświadczenie zdobywalśmy w e-commerce i firmach produkcyjnych. Później przez 10 lat działaliśmy w branży projektowania i wykańczania wnętrz. “Podczas lat obserwacji i pracy z ekipą nad różnymi projektami pojawiła się myśl, by zmienić tu coś na lepsze. Sprawdzeni ludzie są najważniejsi, by remont się udał. Dlatego pracujemy tylko z zaufanymi ekipami, na których można polegać. Wiemy, że podołają każdej koncepcji, a Ty możesz im zaufać, zapraszając ich do domu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz sposób myślenia i misja Spacemade".

Zdrowe podejście

"Inspirują nas założenia zielonej organizacji. To model firmy, w której każdy pracownik może podejmować własne decyzje i brać za nie odpowiedzialność. Współpraca w gronie zaufanych ludzi, których poznaliśmy przez lata w branży, sprawia, że w ramach zespołu wszyscy traktujemy się poważnie i możemy na sobie polegać. Te ideały przekładają się na nasze partnerskie relacje z Klientami. Na przestrzeni lat poznaliśmy ich problemy, a dziś staramy się znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań. Takie samo podejście ma każdy członek naszej ekipy."

Przejrzyste zasady

Spacemade oferuje alternatywne podejście do remontu. Wreszcie cały proces jest transparentny. To Ty decydujesz, który projekt najlepiej do Ciebie pasuje. Z góry wiesz, ile cały remont będzie kosztował i w jakim terminie zostanie wykonany. Wybierasz łazienkę, zamawiasz i czekasz na finał. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zmieniamy podejście do remontów

Standardowy proces wykończenia wnętrza od projektu do realizacji jest czynnością nie tylko skomplikowaną, ale przede wszystkim niezmiernie czasochłonną. Szukanie inspiracji i odpowiedniego architekta, który spełni nasze oczekiwania co do gustu i budżetu jest pracą samą w sobie. Później zakupy materiałów i szukanie ekipy remontowej która to wszystko będzie potrafiła wykonać w odpowiednim reżimie kosztowym.

Ale dlaczego?

Dlaczego warto nam zaufać? Misją Spacemade jest ułatwianie życia naszym klientom, dzięki uproszczeniu procesu tworzenia wnętrza od gotowego projektu do realizacji. W momencie składania zamówienia już wiesz, że zadbaliśmy o najlepsze materiały i przemyśleliśmy wszystko od A do Z. Chcesz wiedzieć więcej? Przeglądaj nasze propozycje i zdjęcia gotowych realizacji lub po prostu do nas zadzwoń.

Proces współpracy

Decydując się na współpracę z nami, z góry wiesz jak będzie wyglądała Twoja łazienka, ile będzie kosztowała i jak długo zajmie remont. Łazienki Spacemade projektowane są przez najlepszych architektów wnętrz w Polsce, dzięki czemu masz pewność, że projekt jest na czasie.

01. Wybierz jedną z gotowych łazienek
na tym etapie wybierz ulubiony styl i najlepszy dla Ciebie pakiet. Zdecyduj, czy chciałbyś mieć w swojej łazience wannę, czy prysznic.
02. Umów się na spotkanie ze specjalistą na miejscu inwestycji
wybierz dogodny termin spotkania z kalendarza na stronie. Nasz specjalista przyjedzie na miejsce inwestycji, dokona inwentaryzacji wnętrza oraz odpowie na wszystkie pytania związane z przeprowadzeniem remontu łazienki.
03. Podpisanie umowy
umowę możesz podpisać już podczas wizyty specjalisty lub po spotkaniu. Na tym etapie nasz doradca może też pomóc w procesie finansowania całej inwestycji w systemie ratalnym.
04. Dostosowanie zakupionego projektu do wymiarów Twojej łazienki
po wybraniu jednej z gotowych łazienek, nasz specjalista przygotuje projekt funkcjonalny Twojej łazienki na podstawie wcześniej zdjętych wymiarów.
05. Realizacja prac w wyznaczonym terminie
za cel stawiamy sobie, aby prace zawsze zakończone zostały w nieprzekraczalnym terminie ujętym w umowie.